خرید بهترین برند گاوصندوق

آنچه در این مقاله میخوانید

  استفاده از گاوصندوق یکی از روش‌های حفظ و نگهداری از اشیای باارزش و پول نقد است. البته بسیاری از افراد نگهداری از طلا و جواهرات و اجناس دیگر را به بانک می‌سپارند و آن‌ها را در صندوق امانات بانک نگهداری می‌کنند، اما بعضی افراد دوست دارند که تمام اجناس باارزش نزد خودشان باقی بماند، به همین دلیل اقدام به خرید گاوصندوق می‌کنند.

  گاوصندوق‌ها جعبه‌های آهنی سنگین و محکمی هستند که می‌توانید پول و طلا و جواهرات خود را در آن نگهداری کنید و آن را در قسمتی از خانه یا محل کار که امن و دور از دید است قرار دهید. برای خرید بهترین برند گاوصندوق با ما همراه باشید تا به شما در این زمینه کمک کنیم.

  معرفی گاوصندوق

  گاوصندوق یک وسیله آهنی، سنگین، محکم و مقاوم است که از قفل‌های مکانیکی و یا دیجیتالی برای امنیت آن استفاده می‌شود. قفل این دستگاه‌ها را به‌راحتی نمی‌توان باز کرد، به همین دلیل از این وسیله برای نگهداری از اشیای ارزشمند استفاده می‌شود. البته باید بگوییم که اکثر گاوصندوق‌ها نسوز هستند و در صورت وقوع آتش‌سوزی هیچ آسیبی به داخل آن‌ها نخواهد رسید.

  بهترین شرکت‌های تولیدکننده گاوصندوق هرروز در حال تلاش برای امنیت هر چه بیشتر گاوصندوق‌ها هستند. امروزه از انواع قفل‌های دیجیتالی، اثرانگشتی و ... برای امن‌تر کردن گاوصندوق‌ها استفاده می‌کنند. در ادامه این مقاله از خانه آرا بهترین نوع گاوصندوق در ایران را به شما معرفی می‌کنیم و همچنین به شما می‌گوییم که چگونه یک گاوصندوق خوب و ایمن خریداری کنید.

  خرید انواع گاوصندوق

  گاوصندوق‌ها در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که البته این موضوع بیشتر به نوع قفل گاوصندوق مربوط می‌شود. انواع گاوصندوق عبارت‌اند از:

  • گاوصندوق کلیدی؛
  • گاوصندوق رمزدار مکانیکی؛
  • گاوصندوق دیجیتالی؛
  • گاوصندوق اثرانگشتی.

  گاوصندوق کلیدی

  گاوصندوق‌های کلیدی گاوصندوق‌هایی هستند که با کلید باز می‌شوند. این روزها خیلی از این گاوصندوق‌ها استفاده نمی‌شود، زیرا امنیت زیادی ندارند و کسی که بتواند قفل باز کند، می‌تواند قفل گاوصندوق را هم باز کند.


  بیشتر بخوانید : معرفی بهترین مغزی قفل انواع درب


  خرید بهترین برند گاوصندوق

  گاوصندوق رمزدار مکانیکی

  گاوصندوق‌های رمزدار مکانیکی امنیت بیشتری نسبت به مدل قبلی دارند. این گاوصندوق‌ها یک مکانیزم رمزگذاری مکانیکی دارند و احتمالاً در فیلم‌ها دیده‌اید که با چرخاندن یک چیزی شبیه به درجه رمز گاوصندوق را وارد می‌کنند و بعد چند عدد قفل هم دارد که باید با کلید باز شوند. از این نوع گاوصندوق بیشتر در خانه‌ها استفاده می‌شود.

  گاوصندوق دیجیتالی

  گاوصندوق‌های دیجیتالی یا الکترونیکی بسیار ایمن هستند، زیرا به‌جای رمزنگاری مکانیکی از یک سیستم رمزنگاری دیجیتالی استفاده می‌کنند که به این راحتی‌ها نمی‌توان آن را باز کرد. افرادی که خیلی درزمینۀ کامپیوتر و هک حرفه‌ای باشند شاید بتوانند این گاوصندوق‌ها را باز کنند. از این نوع گاوصندوق‌ها در خانه‌ها، ادارات، شرکت‌ها و ... استفاده می‌شود. برای خرید انواع قفل کمکی دیجیتال برروی لینک کلیک نمائید.

  گاوصندوق دیجیتالی

  گاوصندوق اثرانگشتی

  گاوصندوق‌های اثرانگشتی جدیدترین و امن‌ترین نوع گاوصندوق هستند. این نوع گاوصندوق از هوش مصنوعی استفاده می‌کند و علاوه بر رمزهای دیجیتالی می‌توان روی آن رمز اثرانگشتی گذاشت تا با لمس انگشت فرد خاصی باز شود. از این نوع گاوصندوق در خانه‌ها، ادارات، شرکت‌ها و ... که اشیای ارزشمند و مهمی دارند استفاده می‌شود. مثلاً بهترین گاوصندوق برای طلا فروشی همین گاوصندوق اثرانگشتی است که ایمنی خیلی بالایی دارد.

  گاوصندوق‌های اثرانگشتی ایمن‌ترین نوع گاوصندوق هستند و نمی‌توان به این راحتی‌ها آن‌ها را هک کرد. بهترین گاوصندوق اثرانگشتی را می‌توانید از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید.

  راهنمای خرید بهترین گاوصندوق

  برای خرید گاوصندوق باید به ویژگی‌های آن توجه داشته باشید. در گاوصندوق از قفل و یا صفحه‌های دیجیتالی استفاده می‌شود، بنابراین باید به همه آن‌ها توجه کنید تا بتوانید یک گاوصندوق خوب بخرید. در ادامه به شما می‌گوییم که در هنگام خرید گاوصندوق باید به چه نکاتی توجه کنید.

  نوع گاوصندوق

  شما باید با توجه به نیازتان یک گاوصندوق خوب خریداری کنید. اگر اشیای باارزشی مانند پول و طلا را نمی‌خواهید در گاوصندوق قرار دهید و فقط برای اسناد و مدارک می‌خواهید گاوصندوق بخرید بهتر است گاوصندوق رمزدار مکانیکی بخرید. این گاوصندوق‌ها برای نگهداری در منزل بهترین انتخاب هستند.

  اندازه گاوصندوق

  حتماً لازم نیست که گاوصندوق خیلی بزرگ خریداری کنید. حجم اشیایی که می‌خواهید در گاوصندوق قرار بدهید را اندازه بگیرید و یک گاوصندوق کمی بزرگ‌تر از آن خریداری کنید. به‌این‌ترتیب، به‌راحتی می‌توانید گاوصندوق را در قسمتی از خانه که دور از دید باشد پنهان کنید.

  البته جابجایی گاوصندوق‌های بزرگ سخت‌تر است و هیچ‌کس نمی‌تواند آن را به‌راحتی از خانه شما خارج کند، اما باید به این نکته توجه کنید که اگر گاوصندوق در دید باشد ممکن است سارق بتواند قفل آن را باز کند.

  راهنمای خرید بهترین گاوصندوق

  وزن گاوصندوق

  گاوصندوق‌ها با توجه به اندازه وزن‌های مختلفی دارند. البته ممکن است یک گاوصندوق ظاهراً کوچک و سبک باشد، اما نتوانید آن را بلند کنید. در بسیاری از گاوصندوق‌ها از بتن استفاده می‌کنند تا هم محکم‌تر شوند و هم وزن آن‌ها بالاتر برود. به‌این‌ترتیب، سرقت گاوصندوق سخت‌تر خواهد شد.

  برند گاوصندوق

  برای خرید گاوصندوق باید یک برند معتبر پیدا کنید. بهترین برند گاوصندوق در ایران در حال حاضر کاوه است که بیش از 100 سال قدمت دارد و بهترین انواع گاوصندوق را مطابق با استانداردهای جهانی تولید می‌کند. البته شرکت‌های دیگری مانند خرم، آریا و سدید هم گاوصندوق‌های خوبی دارند و می‌توانید با توجه به نیازهایتان گاوصندوق موردنظر خود را از بین این برندها پیدا کنید.

  البته بهترین مارک گاوصندوق خارجی در ایران هم نیکا، ایگل، بامیل و ... هستند که گاوصندوق‌های ایمن و خوبی دارند و درنهایت این شما هستید که باید یکی از این برندها را انتخاب کنید.

  قیمت گاوصندوق

  قیمت گاوصندوق هم در انتخاب آن تأثیر ویژه‌ای دارد. قیمت این محصولات به نوع گاوصندوق (مکانیکی، دیجیتالی، اثرانگشتی)، اندازه، برند و ... آن بستگی دارد. گاوصندوق‌های اثرانگشتی به دلیل تکنولوژی جدید و امنیت بالا قیمت بیشتری دارند. شما باید با توجه به بودجه خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

  ضمانت

  یکی از مهم‌ترین موارد در هنگام خرید بهترین گاوصندوق ایرانی و بهترین گاوصندوق خارجی ضمانت آن است. گاوصندوق تقریباً گران است و شما که می‌خواهید برای خرید آن هزینه کنید، حتماً باید آن را با ضمانت بخرید تا اگر مشکلی برای آن ایجاد شد مجبور به هزینه دوباره نشوید. اگر وقت کافی برای جستجو و خرید گاوصندوق ندارید می‌توانید خرید خود را به‌صورت آنلاین انجام دهید. برای آشنایی با بهترین سایت فروش گاوصندوق می‌توانید به فروشگاه آنلاین خانه آرا مراجعه کنید. این فروشگاه بهترین محصولات را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما قرار می‌دهد.

  قیمت گاوصندوق

  نکات نصب و راه‌اندازی گاوصندوق

  گاوصندوق نصب خاصی ندارد، فقط باید قبل از خرید به دنبال محل قرار گرفتن آن باشید. در اداره‌ها و شرکت‌ها معمولاً گاوصندوق را داخل کمد قرار می‌دهند، اما در خانه می‌توانید گاوصندوق را داخل کمد، کابینت و یا حتی دیوارهای کاذب قرار دهید تا کسی نتواند آن‌ها را پیدا کند. بهترین مارک گاوصندوق را هم باید دور از دید قرار دهید.

  پس قبل از خرید گاوصندوق محل قرارگیری آن را مشخص کنید و با توجه به محل، برای اندازه گاوصندوق تصمیم بگیرید.

  یکی دیگر از نکات بعد از خرید گاوصندوق جابجا کردن آن است. بهترین روش جابجایی گاوصندوق کمک گرفتن از شرکت‌های باربری است، چون این افراد در این زمینه متخصص هستند و با ابزارهایی خاص این کار را انجام می‌دهند.

  اما اگر خودتان می‌خواهید گاوصندوق را جابجا کنید باید از ابزاری به نام چرخ حمل گاوصندوق استفاده کنید. این چرخ‌ها می‌توانند وزنی بالاتر از 150 کیلوگرم را تحمل کنند و برای جابجایی گاوصندوق‌های خانگی مناسب هستند.

  نکات نصب و راه‌اندازی گاوصندوق

  کلام آخر

  خرید گاوصندوق یکی از چالش‌هایی است که ممکن است تا امروز با آن مواجه شده باشید. گاوصندوق‌ها برای نگهداری از اشیا ارزشمند مانند پول، طلا و جواهرات، اسناد و مدارک و ... کاربرد دارند و به همین دلیل افراد زیادی به دنبال خرید این محصولات هستند.

  برای خرید گاوصندوق مناسب باید به نوع، اندازه، وزن و ... آن توجه کنید و خرید خود را هم از فروشگاه‌های معتبر و همراه با ضمانت انجام دهید.

  دیدگاه‌ها
  نام
  ایمیل
  نظر

  محصولات جدید

  افزودن به علاقه مندی ها

  ناموجود
  افزودن به علاقه مندی ها
  صندلی کانتر نظری شل P832B صندلی کانتر نظری شل P832B
  2,616,000 5%
  2,485,200 تومان
  افزودن به علاقه مندی ها
  صندلی کانتر نظری شل N832B صندلی کانتر نظری شل N832B
  2,289,000 5%
  2,174,550 تومان
  افزودن به علاقه مندی ها
  صندلی کانتر نظری یوگو N414B صندلی کانتر نظری یوگو N414B
  2,289,000 5%
  2,174,550 تومان
  افزودن به علاقه مندی ها
  صندلی کانتر نظری لیسبون P946B صندلی کانتر نظری لیسبون P946B
  7,848,000 5%
  7,455,600 تومان
  افزودن به علاقه مندی ها
  صندلی کانتر نظری آتن N952B صندلی کانتر نظری آتن N952B
  8,502,000 5%
  8,076,900 تومان
  افزودن به علاقه مندی ها
  صندلی کانتر نظری لادو 2 P631B صندلی کانتر نظری لادو 2 P631B
  8,502,000 5%
  8,076,900 تومان
  افزودن به علاقه مندی ها
  صندلی کانتر نظری لادو 2 N631B صندلی کانتر نظری لادو 2 N631B
  8,175,000 5%
  7,766,250 تومان

  مقالات مرتبط